Byarum Trädgårdsgrupp

Byarum Trädgårdsgrupp
Byarum Trädgårdsgrupp
Byarum Trädgårdsgrupp
Byarum Trädgårdsgrupp
Byarum Trädgårdsgrupp
Byarum Trädgårdsgrupp
Byarum Trädgårdsgrupp
Byarum Trädgårdsgrupp
Byarum Trädgårdsgrupp
Byarum Trädgårdsgrupp

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt rektangulärt bord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets mått höjd 74, 120x70 cm

Bruksslitage, skador

395012

2016-07-09