Trädgårdssoffa Lessebo

Trädgårdssoffa Lessebo
Trädgårdssoffa Lessebo
Trädgårdssoffa Lessebo
Trädgårdssoffa Lessebo
Trädgårdssoffa Lessebo
Trädgårdssoffa Lessebo
Trädgårdssoffa Lessebo
Trädgårdssoffa Lessebo
Trädgårdssoffa Lessebo
Trädgårdssoffa Lessebo

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYARUMS BRUK, trädgårdssoffa, "Lessebo", formgiven omkring 1840, gavlar i sandgjuten aluminium, krysslag i rygg samt sits i grönlackerat trä, vikt 50 kg, höjd 84, längd 200, sittdjup 43 cm

Bruksslitage, en träribb med kraftigare skador

395015

2016-07-08