Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÄLDRE GRAFIK, 1600-1800-tal, bl a S F Ravenet (1706-1764) och Jacobus Frey (1681-1752), största tryckytan ca 57 x 40 cm
Nagg, revor, fläckar och veck
395022
2016-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här