Äldre grafik

Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik
Äldre grafik

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÄLDRE GRAFIK, 1600-1800-tal, bl a S F Ravenet (1706-1764) och Jacobus Frey (1681-1752), största tryckytan ca 57 x 40 cm

Nagg, revor, fläckar och veck

395022

2016-07-08