Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
BÄGARE, silver, Lars Boye (1762-1784/1795) Stockholm 1782, välvd fot, svisselerad dekor, delvis förgylld, höjd 20 cm, vikt ca 501 g
Fotring med äldre lagningar, mindre bucklor
395026
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här