Skål 3 st 1900-talets början

Skål 3 st 1900-talets början
Skål 3 st 1900-talets början
Skål 3 st 1900-talets början
Skål 3 st 1900-talets början
Skål 3 st 1900-talets början
Skål 3 st 1900-talets början
Skål 3 st 1900-talets början
Skål 3 st 1900-talets början

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKÅL, 3 st, silver, hamrad yta, C.G. Hallberg en K. Anderson, Stockholm 1924-27, höjd 8,5-13 cm, vikt ca 1047 g

Bruksslitage

395033

2016-07-09