Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, riza i silver, Ryssland 1800-tal, ca 13x11 cm

Slitage

395036

2016-07-09