Japansk dosa

Japansk dosa
Japansk dosa
Japansk dosa
Japansk dosa
Japansk dosa
Japansk dosa
Japansk dosa
Japansk dosa

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOSA, Japan, 1800-tal, järn med förgylld dekor, höjd 6 cm

Fjäder saknas i locket

395037

2016-07-09