Vaser Japan

Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan
Vaser Japan

Såld för:

25 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, Japan, 19/1900-tal, brons med reliefdekor av vadarfåglar och trollsländor, signerade undertill, höjd 21,5 cm

395042

2016-07-09