Askar lackarbetenKina 1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKAR med lock, 4 st, lackarbeten, Kina, 1900-tal, den stora asken ca 24x19 cm, diameter 7,5 cm

Slitage, den stora med invändig spricka

395043

2016-07-09