Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ASKAR med lock, 4 st, lackarbeten, Kina, 1900-tal, den stora asken ca 24x19 cm, diameter 7,5 cm
Slitage, den stora med invändig spricka
395043
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här