Dosa William IV Birmingham 1836

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 3 st, HANDESPEGEL, BORSTAR, 2 st, silver, en dosa William IV, Birmingham 1836, längd 5-28 cm

Slitage, en borste med bucklor

395046

2016-07-09