Skulptuer

Skulptuer
Skulptuer
Skulptuer
Skulptuer
Skulptuer
Skulptuer
Skulptuer
Skulptuer
Skulptuer
Skulptuer

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER 3 st, VÄGGMASKER 2 st, skurna ut ett stycke, höjd ca 33-48 cm

Slitage, skador, bortfall

395048

2016-07-09