Skålar 1 par tespindel

Skålar 1 par tespindel
Skålar 1 par tespindel
Skålar 1 par tespindel
Skålar 1 par tespindel
Skålar 1 par tespindel
Skålar 1 par tespindel
Skålar 1 par tespindel
Skålar 1 par tespindel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TESPINDEL, SUPKOPP, SKÅLAR på fot,1 par, TASTE-DU- VIN, SKEDAR, 6 st, silver, 18/1900-tal, GAB, MGAB, C.G.H, Stockholm och Uppsala, skålarnas diameter 9,5 cm, vikt ca 330 g

Delvis med gravyr, slitage

395056

2016-07-09