Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURIOSA, 12 dlr, delvis silver, 18/1900-tal, halsbandens längd 40 resp 68 cm

Slitage, skador

395057

2016-07-09