Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KURIOSA, 12 dlr, delvis silver, 18/1900-tal, halsbandens längd 40 resp 68 cm
Slitage, skador
395057
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här