Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landsbygdsvy, monogramsignerad och daterad S.R. 62, olja på duk, a tergo etikettsmärkt Richard Naworth / Blackburn, ca 36x51 cm

395063

2016-07-09