Yngve Ekström modell Kontiki

Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki
Yngve Ekström modell Kontiki

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, stolar, 6 st., modell Kontiki, teakfanér, Troeds, Kontiki Yngve Ekström Bra Bohag, sitthöjd 44 cm

Slitage, olika klädsel, smärre skador

395064

2016-07-09