Yngve Ekström modell Kontiki
2016-07-09
395064
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YNGVE EKSTRÖM, stolar, 6 st., modell Kontiki, teakfanér, Troeds, Kontiki Yngve Ekström Bra Bohag, sitthöjd 44 cm
Slitage, olika klädsel, smärre skador