Kuriosa Kina

Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina
Kuriosa Kina

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNUSFLASKOR, 6 st, SIGILLSTAMPAR, VINKOPP med silvermontering, Kina, 1900-tal

Slitage

395066

2016-07-09