Dekorationsknivar

Dekorationsknivar
Dekorationsknivar
Dekorationsknivar
Dekorationsknivar
Dekorationsknivar
Dekorationsknivar
Dekorationsknivar
Dekorationsknivar

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DEKORATIONSKNIVAR, PIPA, 6 dlr, 1900-tal

Skador, delar saknas

395067

2016-07-09