Teakspegel 1960-tal

Teakspegel 1960-tal
Teakspegel 1960-tal
Teakspegel 1960-tal
Teakspegel 1960-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1960-tal, modell "Teres", teak, tillverkad av Fröseke Nybrofabriken, etikettmärkt, ca 126 x 42 cm

Bruksslitage

395068

2016-07-09