Matbord teakfanér

Matbord teakfanér
Matbord teakfanér
Matbord teakfanér
Matbord teakfanér
Matbord teakfanér
Matbord teakfanér
Matbord teakfanér
Matbord teakfanér
Matbord teakfanér
Matbord teakfanér

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATBORD, 1950/60-tal, teakfanér, ben i ek, utdragbar skiva, höjd 72, 121 x 84 cm, iläggsskivans bredd 46 cm

Fanérskador, slitage

395078

2016-07-09