Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MATBORD, 1950/60-tal, teakfanér, ben i ek, utdragbar skiva, höjd 72, 121 x 84 cm, iläggsskivans bredd 46 cm
Fanérskador, slitage
395078
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här