Casoletter

Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CASOLETTER, 1 par, Frankrike, Louis XVI-stil, 18/1900-tal, förgylld brons och marmor, fotplatta med pärlstav, tripod med bockfötter krönta av faunhuvuden, vinbladsfestonger, lock krönta av druvklasar, höjd 29 cm

Smärre tillverkning defekter

395080

2016-07-09