Skrivbord Axel Einar Hjorth

Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth
Skrivbord Axel Einar Hjorth

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL EINAR HJORT, skrivbord, modell Roma, AB Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1920-tal, bonad björk, 75, 135x70 cm

Slitage, nyckel saknas

395084

2016-07-09