Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TOVE & KINDT LARSEN, sideboard, 1900-talets andra hälft, Säffle Möbelfabrik, teak, höjd ca 90, 165x45 cm
Smärre ytskador, två mindre fanérbortfall
395085
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här