Sideboard 1900-talets andra hälft
Closed
2016-07-09
395085
| Sold for | 14 500 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
TOVE & KINDT LARSEN, sideboard, 1900-talets andra hälft, Säffle Möbelfabrik, teak, höjd ca 90, 165x45 cm
Smärre ytskador, två mindre fanérbortfall