Sideboard 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TOVE & KINDT LARSEN, sideboard, 1900-talets andra hälft, Säffle Möbelfabrik, teak, höjd ca 90, 165x45 cm

Smärre ytskador, två mindre fanérbortfall

395085

2016-07-09