Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 500 SEK
JOHAN HENNING MALMSTRÖM (1890-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.H. Malmström 47, pastell, 55 x 45 cm
395088
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här