Johan Henning Malmström pastell

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 500 SEK

JOHAN HENNING MALMSTRÖM (1890-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.H. Malmström 47, pastell, 55 x 45 cm

395088

2016-07-11