Kinesisk urna

Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna
Kinesisk urna

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscen och skrift, höjd 28 cm

Lock saknas, mynningsnagg

395089

2016-07-09