Stegar 1900-tal

Stegar 1900-tal
Stegar 1900-tal
Stegar 1900-tal
Stegar 1900-tal
Stegar 1900-tal
Stegar 1900-tal
Stegar 1900-tal
Stegar 1900-tal
Stegar 1900-tal
Stegar 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEGAR, 1900-tal, bemålade, höjd ca 71 resp 127 cm

Slitage, senare bemålade

395095

2016-07-09