Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEGAR, 1900-tal, bemålade, höjd ca 71 resp 127 cm
Slitage, senare bemålade
395095
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här