Bordslampa golvlampa 1960/70-tal

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, GOLVLAMPA, 1960/70-tal, gulmetall, bordslamporna med fötter i brunt glas, höjd ca 42 resp 120 cm

Bruksslitage, en skärm med buckla

395098

2016-07-09