Klubbat för:
850 SEK
1 200 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, GOLVLAMPA, 1960/70-tal, gulmetall, bordslamporna med fötter i brunt glas, höjd ca 42 resp 120 cm
Bruksslitage, en skärm med buckla
395098
2016-07-09