Byrå 1930-tal

Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal
Byrå 1930-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1930-tal, fanérad i björk, lådfront med skulpterad dekor, höjd ca 65, 101x42, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage, repor,

395100

2016-07-09