Golvlampa 1900

Golvlampa 1900
Golvlampa 1900
Golvlampa 1900
Golvlampa 1900
Golvlampa 1900
Golvlampa 1900

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATELJÉ LYKTAN, "Modell 588", golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, delvis läderklädd, etikettmärkt, höjd inkl skärm ca 152 cm

Slitage

395103

2016-07-09