Sängbord engelsk stil

Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄNGBORD, 1 par, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, betsad mahogny samt bokdolda lådor i sargen, dörr med bakomvarande hylla, höjd 66,46 x 36 cm

Bruksslitage, något märke

395109

2016-07-09