Golvlampa Ateljé Lyktan

Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ATELJÉ LYKTAN, "Gustav", golvlampa, 1970-tal, mässing, för 5 ljuspunkter, fot i marmor, etikettmärkt, höjd ca 205 cm

Bruksslitage

395113

2016-07-09