Byrå rokoko 1700-tal

Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal
Byrå rokoko 1700-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3-lådig, fanér i rot och alm, förgyllda beslag, bukig form, höjd ca 80, 108x55 cm

Renoverad, blekt, smärre fanérskador

395118

2016-07-09