Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3-lådig, fanér i rot och alm, förgyllda beslag, bukig form, höjd ca 80, 108x55 cm
Renoverad, blekt, smärre fanérskador
395118
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här