Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, kalebassformad, dekor av reserver i relief av blommor, växtslingor samt stiliserade blommor i underglasyrblått, höjd 27 cm
Något sned, mynningen med lagning
395119
2016-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här