Matbord vitmålat

Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat
Matbord vitmålat

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 2-delat, 1800-talets slut, vitmålat, svarvade ben, höjd 78, diameter 130 cm, iläggsskiva à 99 cm, total längd 229 cm

Senare bemålat bruksslitage

395128

2016-07-09