Trädgårdsstolar

Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar
Trädgårdsstolar

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, Covent Garden, 2000-tal, fällbara, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, patina

395130

2016-07-09