Frisörstol 1800-tal

Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

FRISÖRSTOL, omkring 1800-talets mitt, sannolikt amerikansk tillverkning, stomme i ursprungligen emaljerad gjutjärn, 4 ben med lejontassar, klädd sits och rygg, nackstöd

395135

2016-07-10