Frisörstol 1800-tal

Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal
Frisörstol 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRISÖRSTOL, omkring 1800-talets mitt, sannolikt amerikansk tillverkning, centralfot med lejontassar, stomme av ursprungligen emaljerat gjutjärn, stoppad sitt- och ryggdyna, nackstöd

395136

2016-07-10