Bröllopskimono 1900-tal

Bröllopskimono 1900-tal
Bröllopskimono 1900-tal
Bröllopskimono 1900-tal
Bröllopskimono 1900-tal
Bröllopskimono 1900-tal
Bröllopskimono 1900-tal
Bröllopskimono 1900-tal
Bröllopskimono 1900-tal
Bröllopskimono 1900-tal
Bröllopskimono 1900-tal

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRÖLLOPSKIMONO, 1900-talets andra hälft. rikt broderad med bland annar guldtråd

395137

2016-07-10