Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Kustmotiv, signerad och daterad Olle Nordberg Capri -26, olja på duk, 35x44 cm
395139
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här