Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Kustmotiv, signerad och daterad Olle Nordberg Capri -26, olja på duk, 35x44 cm

395139

2016-07-10