Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Stadsmotiv signerad och daterad Olle Nordberg Rom -26, olja på duk, 35x44 cm
395140
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här