Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Stadsmotiv signerad och daterad Olle Nordberg Rom -26, olja på duk, 35x44 cm

395140

2016-07-10