Bernhard Oscarsson

Bernhard Oscarsson
Bernhard Oscarsson
Bernhard Oscarsson
Bernhard Oscarsson
Bernhard Oscarsson
Bernhard Oscarsson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1971): Utsikt över Riddarfjärden, signerad och daterade Oscarsson 1936, olja på pannå, ca 16x21 cm

395142

2016-07-10