Louis Bastin

Louis Bastin
Louis Bastin

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS BASTIN (1912-1979): (2), barnmotiv, signerade samt sumrerad 63/135 resp 69/135, etsningar, 34x24 cm

395144

2016-07-10