Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
BORDSLAMPFOT, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, dekor med kvinnofigurer och amoriner, höjd 49 cm, total höjd med armatur 71 cm
Omgjord till el
395145
2016-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här