Bordslampfot förgylld brons

Bordslampfot förgylld brons
Bordslampfot förgylld brons
Bordslampfot förgylld brons
Bordslampfot förgylld brons
Bordslampfot förgylld brons
Bordslampfot förgylld brons
Bordslampfot förgylld brons
Bordslampfot förgylld brons
Bordslampfot förgylld brons
Bordslampfot förgylld brons

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPFOT, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, dekor med kvinnofigurer och amoriner, höjd 49 cm, total höjd med armatur 71 cm

Omgjord till el

395145

2016-07-11