Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CARL JOHAN GUSTAFSSON MANNEBERG (1853-1930): Blomsterstudier ett par, signeradeoch daterade C Gson M 1899 samt 1897, 60x24 cm
reva, ytskador
395147
2016-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här