Carl Johan Gustafsson Manneberg - blomsterstudier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CARL JOHAN GUSTAFSSON MANNEBERG (1853-1930): Blomsterstudier ett par, signeradeoch daterade C Gson M 1899 samt 1897, 60x24 cm

reva, ytskador

395147

2016-07-10