Anna-Greta Sjöqvist, matta, rölakan

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, signerad AGS, ca 252 x 168 cm

Fransar saknas, senare langettering, kantskador

395149

2016-07-12