Mapp IX-gruppen

Mapp IX-gruppen
Mapp IX-gruppen
Mapp IX-gruppen
Mapp IX-gruppen
Mapp IX-gruppen
Mapp IX-gruppen
Mapp IX-gruppen
Mapp IX-gruppen

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

IX-GRUPPEN, "Exit IX", portfölj med 8 grafiska blad, 1999, samtliga signerade av respektive konstnär och numrerade 60/90, omfattar Gösta Gierow, Karl Erik Hägglund, Bengt Landin, Lars Lindeberg, Göran Nilsson, Alf Olsson, Nils G Stenqvist, PG Thelander, bladmått ca 45x31 resp 31x45 cm, minnesskrift medföljer

395150

2016-07-10