Mapp IX-gruppen
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
IX-GRUPPEN, "Exit IX", portfölj med 8 grafiska blad, 1999, samtliga signerade av respektive konstnär och numrerade 60/90, omfattar Gösta Gierow, Karl Erik Hägglund, Bengt Landin, Lars Lindeberg, Göran Nilsson, Alf Olsson, Nils G Stenqvist, PG Thelander, bladmått ca 45x31 resp 31x45 cm, minnesskrift medföljer
395151
2016-07-10