Buffé i gustaviansk stil

Buffé i gustaviansk stil
Buffé i gustaviansk stil
Buffé i gustaviansk stil
Buffé i gustaviansk stil
Buffé i gustaviansk stil
Buffé i gustaviansk stil
Buffé i gustaviansk stil
Buffé i gustaviansk stil
Buffé i gustaviansk stil
Buffé i gustaviansk stil

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BUFFÉ, gustaviansk stil, 18/1900-tal, lådor och skåp, tandsnitt, beslag i mässing, höjd 101, 159x52 cm, nyckel finns

Omfattande färgbortfall, skador

395154

2016-07-10