Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal, mahognyfanér, förgyllda beslag, delat glas, 200x100 cm

Fanérsprickor, senare bronsering

395160

2016-07-10